Annelies Serryn
RIZIV 602339-31
🗣️ Logopedist 📍 Aartrijke Geconventioneerd
In het kort

Annelies Serryn is logopedist in Aartrijke, geconventioneerd.

  • 📍 Schoolstraat 30, 8211 Aartrijke
  • 💰 Geconventioneerd

Contactgegevens

📍
Adres
Schoolstraat 30
8211 Aartrijke
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Annelies Serryn in Aartrijke

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Aartrijke:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Annelies Serryn. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Schoolstraat 30, 8211 Aartrijke Open in Maps →

Voor logopedie in Aartrijke kunt u terecht bij Annelies Serryn. Als geconventioneerd logopedist past Serryn de officiële RIZIV-tarieven toe. Logopedie wordt enkel terugbetaald voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; ook dan betaalt u per sessie nog remgeld. U kunt er terecht voor uiteenlopende logopedische behandelingen. Voor meer details raadpleegt u het profiel op logopedistengids.be.

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
602339-31
Conventie
Geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld ± €5,50 (± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld ± €7,50 (± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Annelies Serryn

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Annelies Serryn is geconventioneerd en hanteert dus de officiële RIZIV-tarieven. Een individuele sessie van 30 minuten kost €38,37 (RIZIV-tarief 2026); na tussenkomst van uw ziekenfonds betaalt u enkel het remgeld (± €5,50, of ± €2 bij voorkeursregeling). Voor terugbetaling heeft u wel een voorschrift en een goedgekeurde aanvraag nodig.
Voor een afspraak bij Annelies Serryn kunt u contact opnemen met de praktijk.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Annelies Serryn onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Annelies Serryn geconventioneerd is, krijgt u de hoogste tussenkomst. Voor terugbetaling via het RIZIV is een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds nodig; daarna betaalt u per sessie enkel het remgeld (± €5,50, of ± €2 bij voorkeursregeling). Valt uw stoornis buiten de RIZIV-voorwaarden, dan voorzien de meeste ziekenfondsen een (kleinere) terugbetaling via de aanvullende verzekering.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Aartrijke →

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (nagekeken). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie. Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

🗣️ Bent u Annelies Serryn?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.