Nele Feys
RIZIV 582499-83
πŸ—£οΈ Logopedist πŸ“ Adinkerke Niet geconventioneerd Online afspraak
In het kort

Nele Feys is logopedist in Adinkerke, niet geconventioneerd, talen: Nederlands.

  • πŸ“ Veldstraat 35, 8660 Adinkerke
  • πŸ’° Niet geconventioneerd
  • πŸ“ž 058 31 37 61
  • πŸ“… Online afspraak beschikbaar
  • πŸ—£οΈ Nederlands

Contactgegevens

πŸ“
Adres
Veldstraat 35
8660 Adinkerke
πŸ“ž
Telefoon
πŸ“…
Online afspraak
πŸ’¬

Wat bezoekers zeggen

Over Nele Feys in Adinkerke

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiΓ«nten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiΓ«nten in Adinkerke:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiΓ«nt?
Wachttijd afspraak
βš‘ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Nele Feys. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

πŸ“ Veldstraat 35, 8660 Adinkerke Open in Maps β†’

Nele Feys staat klaar als logopedist in Adinkerke. Als niet-geconventioneerd logopedist hanteert Feys vrije tarieven. De praktijk staat open voor een ruim scala aan logopedische zorgvragen. Nele Feys werkt bij NOW leerbegeleiding. Op de profielpagina vindt u alle praktische informatie.

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
582499-83
Conventie
Niet geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Talen
Nederlands

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld Β± €5,50 (Β± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld Β± €7,50 (Β± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

⚠️ Deze logopedist is niet geconventioneerd. De tarieven kunnen hoger liggen.

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Nele Feys

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Nele Feys is niet geconventioneerd en hanteert een vrij ereloon, doorgaans €40 tot €60 per sessie. Zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds bij een niet-geconventioneerde logopedist bovendien een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde, en het verschil is voor uw rekening. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs.
U kunt online een afspraak boeken bij Nele Feys via de afspraakknop bovenaan deze pagina. Telefonisch contact kan ook via 058 31 37 61.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Nele Feys onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Nele Feys niet geconventioneerd is, mag het ereloon hoger liggen dan het RIZIV-tarief, en zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds ook een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde logopedist. U krijgt dus een deel terug, maar het verschil blijft voor uw rekening. Terugbetaling is er enkel voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; de aanvullende verzekering kan de kosten verder beperken. Informeer vooraf bij de praktijk en uw mutualiteit.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Adinkerke β†’

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (nagekeken). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie. Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

πŸ—£οΈ Bent u Nele Feys?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen β†’
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.