An Roex
RIZIV 588801-86
🗣️ Logopedist 📍 As Niet geconventioneerd
In het kort

An Roex is logopedist in As, verbonden aan Logopedie An Roex, niet geconventioneerd, specialisaties: taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen, articulatieproblemen.

  • 📍 Zander Leënstraat 2, 3665 As
  • 💰 Niet geconventioneerd
  • 📞 0479 76 53 01

Contactgegevens

📍
Adres
Zander Leënstraat 2
3665 As
📞
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over An Roex in As

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in As:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor An Roex. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Zander Leënstraat 2, 3665 As Open in Maps →

Als logopedist is An Roex actief in As. Als niet-geconventioneerd logopedist hanteert Roex vrije tarieven. De expertise omvat taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen en articulatieproblemen. Roex werkt sinds 2019 als onafhankelijk logopedist. Op de profielpagina vindt u alle praktische informatie.

taalontwikkelingsstoornissen leerstoornissen articulatieproblemen

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
588801-86
Conventie
Niet geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Praktijk
Logopedie An Roex

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld ± €5,50 (± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld ± €7,50 (± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

⚠️ Deze logopedist is niet geconventioneerd. De tarieven kunnen hoger liggen.

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over An Roex

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
An Roex is niet geconventioneerd en hanteert een vrij ereloon, doorgaans €40 tot €60 per sessie. Zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds bij een niet-geconventioneerde logopedist bovendien een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde, en het verschil is voor uw rekening. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs.
Voor een afspraak bij An Roex neemt u telefonisch contact op via 0479 76 53 01.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals An Roex onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat An Roex niet geconventioneerd is, mag het ereloon hoger liggen dan het RIZIV-tarief, en zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds ook een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde logopedist. U krijgt dus een deel terug, maar het verschil blijft voor uw rekening. Terugbetaling is er enkel voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; de aanvullende verzekering kan de kosten verder beperken. Informeer vooraf bij de praktijk en uw mutualiteit.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in As →

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (nagekeken). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie. Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

🗣️ Bent u An Roex?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.