Frie De Raedt
RIZIV 607539-69
🗣️ Logopedist 📍 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht Niet geconventioneerd
In het kort

Frie De Raedt is logopedist in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, verbonden aan De Raedt, Frie, niet geconventioneerd, specialisaties: logopedie, individueel gerichte benadering per patiënt.

  • 📍 Oude Dorpsstraat(vra) 3, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
  • 💰 Niet geconventioneerd
  • 📞 03 775 71 53

Contactgegevens

📍
Adres
Oude Dorpsstraat(vra) 3
9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
📞
Telefoon
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Frie De Raedt in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Frie De Raedt. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Oude Dorpsstraat(vra) 3, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht Open in Maps →

De logopediepraktijk van Frie De Raedt is gevestigd in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. Als niet-geconventioneerd logopedist hanteert De Raedt vrije tarieven. De expertise omvat logopedie, individueel gerichte benadering per patiënt. Bekijk het volledige profiel voor actuele informatie over openingsuren en contactgegevens.

logopedie individueel gerichte benadering per patiënt

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
607539-69
Conventie
Niet geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Praktijk
De Raedt, Frie

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld ± €5,50 (± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld ± €7,50 (± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

⚠️ Deze logopedist is niet geconventioneerd. De tarieven kunnen hoger liggen.

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Frie De Raedt

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Frie De Raedt is niet geconventioneerd en hanteert een vrij ereloon, doorgaans €40 tot €60 per sessie. Zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds bij een niet-geconventioneerde logopedist bovendien een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde, en het verschil is voor uw rekening. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs.
Voor een afspraak bij Frie De Raedt neemt u telefonisch contact op via 03 775 71 53.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Frie De Raedt onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Frie De Raedt niet geconventioneerd is, mag het ereloon hoger liggen dan het RIZIV-tarief, en zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds ook een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde logopedist. U krijgt dus een deel terug, maar het verschil blijft voor uw rekening. Terugbetaling is er enkel voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; de aanvullende verzekering kan de kosten verder beperken. Informeer vooraf bij de praktijk en uw mutualiteit.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht →

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (telefoonnummer bijgewerkt). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie, en bevat data die ter beschikking worden gesteld door de Vlaamse overheid (www.desocialekaart.be). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

🗣️ Bent u Frie De Raedt?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.