Delphine Van De Vyver
RIZIV 604490-14
πŸ—£οΈ Logopedist πŸ“ Deinze Niet geconventioneerd
In het kort

Delphine Van De Vyver is logopedist in Deinze, verbonden aan Wijsbeer, niet geconventioneerd, specialisaties: Articulatiestoornissen, dysartrie, dyslexie, stotteren.

  • πŸ“ Huttestraat 45, 9800 Deinze
  • πŸ’° Niet geconventioneerd
  • πŸ“ž 0496 90 42 05

Contactgegevens

πŸ“
Adres
Huttestraat 45
9800 Deinze
πŸ“ž
🌐
πŸ’¬

Wat bezoekers zeggen

Over Delphine Van De Vyver in Deinze

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiΓ«nten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiΓ«nten in Deinze:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiΓ«nt?
Wachttijd afspraak
βš‘ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Delphine Van De Vyver. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

πŸ“ Huttestraat 45, 9800 Deinze Open in Maps β†’

Delphine Van De Vyver baat een logopediepraktijk uit in Deinze. De praktijk werkt niet-geconventioneerd; informeer naar de tarieven en terugbetalingsmogelijkheden. Van De Vyver is gespecialiseerd in articulatiestoornissen, dysartrie en dyslexie. Delphine werkt bij Wijsbeer en behandelt alle leeftijden. Bekijk het volledige profiel voor actuele informatie over openingsuren en contactgegevens.

Articulatiestoornissen dysartrie dyslexie stotteren

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
604490-14
Conventie
Niet geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Praktijk
Wijsbeer

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld Β± €5,50 (Β± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld Β± €7,50 (Β± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

⚠️ Deze logopedist is niet geconventioneerd. De tarieven kunnen hoger liggen.

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Delphine Van De Vyver

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Delphine Van De Vyver is niet geconventioneerd en hanteert een vrij ereloon, doorgaans €40 tot €60 per sessie. Zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds bij een niet-geconventioneerde logopedist bovendien een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde, en het verschil is voor uw rekening. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs.
Voor een afspraak bij Delphine Van De Vyver neemt u telefonisch contact op via 0496 90 42 05.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Delphine Van De Vyver onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Delphine Van De Vyver niet geconventioneerd is, mag het ereloon hoger liggen dan het RIZIV-tarief, en zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds ook een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde logopedist. U krijgt dus een deel terug, maar het verschil blijft voor uw rekening. Terugbetaling is er enkel voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; de aanvullende verzekering kan de kosten verder beperken. Informeer vooraf bij de praktijk en uw mutualiteit.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Deinze β†’

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (nagekeken). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie. Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

πŸ—£οΈ Bent u Delphine Van De Vyver?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen β†’
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.