Charlotte Van Bever
RIZIV 589527-39
🗣️ Logopedist 📍 Grobbendonk Geconventioneerd
In het kort

Charlotte Van Bever is logopedist in Grobbendonk, verbonden aan Medineth, geconventioneerd.

  • 📍 Vaartkom 1, 2280 Grobbendonk
  • 💰 Geconventioneerd

Contactgegevens

📍
Adres
Vaartkom 1
2280 Grobbendonk
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Charlotte Van Bever in Grobbendonk

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Grobbendonk:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Charlotte Van Bever. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Vaartkom 1, 2280 Grobbendonk Open in Maps →

Charlotte Van Bever is logopedist in Grobbendonk. Als geconventioneerd logopedist past Van Bever de officiële RIZIV-tarieven toe. Logopedie wordt enkel terugbetaald voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; ook dan betaalt u per sessie nog remgeld. De praktijk staat open voor een ruim scala aan logopedische zorgvragen. Bekijk het volledige profiel voor actuele informatie over openingsuren en contactgegevens.

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
589527-39
Conventie
Geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Praktijk
Medineth

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld ± €5,50 (± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld ± €7,50 (± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Charlotte Van Bever

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Charlotte Van Bever is geconventioneerd en hanteert dus de officiële RIZIV-tarieven. Een individuele sessie van 30 minuten kost €38,37 (RIZIV-tarief 2026); na tussenkomst van uw ziekenfonds betaalt u enkel het remgeld (± €5,50, of ± €2 bij voorkeursregeling). Voor terugbetaling heeft u wel een voorschrift en een goedgekeurde aanvraag nodig.
Voor een afspraak bij Charlotte Van Bever kunt u contact opnemen met de praktijk.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Charlotte Van Bever onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Charlotte Van Bever geconventioneerd is, krijgt u de hoogste tussenkomst. Voor terugbetaling via het RIZIV is een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds nodig; daarna betaalt u per sessie enkel het remgeld (± €5,50, of ± €2 bij voorkeursregeling). Valt uw stoornis buiten de RIZIV-voorwaarden, dan voorzien de meeste ziekenfondsen een (kleinere) terugbetaling via de aanvullende verzekering.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Grobbendonk →

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (nagekeken). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie. Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

🗣️ Bent u Charlotte Van Bever?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.