Romy Cloostermans
RIZIV 608621-54
🗣️ Logopedist 📍 Kruisem Geconventioneerd
In het kort

Romy Cloostermans is logopedist in Kruisem, verbonden aan Logopedie Kruisem, geconventioneerd, talen: Nederlands, specialisaties: taalstoornissen, articulatiestoornissen, leerstoornissen.

  • 📍 René D'huyvetterstraat 5 0001, 9770 Kruisem
  • 💰 Geconventioneerd
  • 📞 0479 87 21 79
  • 🗣️ Nederlands

Contactgegevens

📍
Adres
René D'huyvetterstraat 5 0001
9770 Kruisem
📞
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Romy Cloostermans in Kruisem

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Kruisem:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Romy Cloostermans. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 René D'huyvetterstraat 5 0001, 9770 Kruisem Open in Maps →

In Kruisem vindt u Romy Cloostermans als erkend logopedist. Als geconventioneerd logopedist past Cloostermans de officiële RIZIV-tarieven toe. Logopedie wordt enkel terugbetaald voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; ook dan betaalt u per sessie nog remgeld. Cloostermans is gespecialiseerd in taalstoornissen, articulatiestoornissen en leerstoornissen. Ze werkt bij de groepspraktijk Logopedie Kruisem met acht logopedisten. Voor meer details raadpleegt u het profiel op logopedistengids.be.

taalstoornissen articulatiestoornissen leerstoornissen

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
608621-54
Conventie
Geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Praktijk
Logopedie Kruisem
Talen
Nederlands

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld ± €5,50 (± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld ± €7,50 (± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Romy Cloostermans

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Romy Cloostermans is geconventioneerd en hanteert dus de officiële RIZIV-tarieven. Een individuele sessie van 30 minuten kost €38,37 (RIZIV-tarief 2026); na tussenkomst van uw ziekenfonds betaalt u enkel het remgeld (± €5,50, of ± €2 bij voorkeursregeling). Voor terugbetaling heeft u wel een voorschrift en een goedgekeurde aanvraag nodig.
Voor een afspraak bij Romy Cloostermans neemt u telefonisch contact op via 0479 87 21 79.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Romy Cloostermans onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Romy Cloostermans geconventioneerd is, krijgt u de hoogste tussenkomst. Voor terugbetaling via het RIZIV is een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds nodig; daarna betaalt u per sessie enkel het remgeld (± €5,50, of ± €2 bij voorkeursregeling). Valt uw stoornis buiten de RIZIV-voorwaarden, dan voorzien de meeste ziekenfondsen een (kleinere) terugbetaling via de aanvullende verzekering.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Kruisem →

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (nagekeken). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie. Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

🗣️ Bent u Romy Cloostermans?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.