Kato Schatteman
RIZIV 607852-47
πŸ—£οΈ Logopedist πŸ“ Sint-Niklaas Niet geconventioneerd
In het kort

Kato Schatteman is logopedist in Sint-Niklaas, niet geconventioneerd, talen: Nederlands.

  • πŸ“ Burmstraat 49, 9111 Sint-Niklaas
  • πŸ’° Niet geconventioneerd
  • πŸ“ž 0472 01 10 54
  • πŸ—£οΈ Nederlands

Contactgegevens

πŸ“
Adres
Burmstraat 49
9111 Sint-Niklaas
πŸ“ž
🌐
πŸ’¬

Wat bezoekers zeggen

Over Kato Schatteman in Sint-Niklaas

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiΓ«nten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiΓ«nten in Sint-Niklaas:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiΓ«nt?
Wachttijd afspraak
βš‘ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Kato Schatteman. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

πŸ“ Burmstraat 49, 9111 Sint-Niklaas Open in Maps β†’

Openingsuren

Maandag 08:30 tot 20:00
Dinsdag 08:30 tot 20:00
Woensdag 08:30 tot 20:00
Donderdag 08:30 tot 20:00
Vrijdag 08:30 tot 20:00
Zaterdag 09:00 tot 16:00
Zondag Gesloten

Kato Schatteman baat een logopediepraktijk uit in Sint-Niklaas. De praktijk werkt niet-geconventioneerd; informeer naar de tarieven en terugbetalingsmogelijkheden. De praktijk staat open voor een ruim scala aan logopedische zorgvragen. CoΓΆrdinator WAASzinnig logopedie & psychologie (locatie Belsele). Bekijk het volledige profiel voor actuele informatie over openingsuren en contactgegevens.

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
607852-47
Conventie
Niet geconventioneerd
Kwalificatie
Gegradueerden in de logopedie
Talen
Nederlands

Tarieven & terugbetaling

Individuele sessie 30 min (geconventioneerd)
Standaardbehandeling van 30 minuten
€ 38,37
Remgeld Β± €5,50 (Β± €2 bij voorkeursregeling)
Aanvangsbilan / onderzoek
Testonderzoek en verslag bij de start van de therapie
€ 45,38 per 30 min
Remgeld Β± €7,50 (Β± €3 bij voorkeursregeling), enkel terugbetaald als de behandeling daarna goedgekeurd wordt
Niet-geconventioneerde sessie
Vrij ereloon, hoger dan het conventietarief
€ 40 - 60
Beperktere terugbetaling, supplement ten laste

⚠️ Deze logopedist is niet geconventioneerd. De tarieven kunnen hoger liggen.

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Kato Schatteman

Voor terugbetaalde logopedie zijn twee voorschriften nodig: eerst een voorschrift voor een logopedisch aanvangsbilan (dat mag elke arts uitschrijven, bij dysfasie enkel een neuropediater), daarna een voorschrift voor de behandeling van een arts-specialist (bij myofunctionele therapie ook een tandarts of orthodontist). De logopedist bezorgt het bilan en de voorschriften aan uw ziekenfonds, en pas na een akkoord van de adviserend arts wordt de behandeling terugbetaald. Dat kan enkel voor de stoornissen die het RIZIV opsomt. U kunt ook zonder voorschrift terecht, maar dan betaalt u het volledige tarief zelf.
Kato Schatteman is niet geconventioneerd en hanteert een vrij ereloon, doorgaans €40 tot €60 per sessie. Zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds bij een niet-geconventioneerde logopedist bovendien een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde, en het verschil is voor uw rekening. Vraag vooraf naar de exacte kostprijs.
Voor een afspraak bij Kato Schatteman neemt u telefonisch contact op via 0472 01 10 54.
Neem mee: uw identiteitskaart (of die van uw kind), het voorschrift van de arts, klevertjes van uw mutualiteit, eerdere verslagen (gehoortest, NKO-onderzoek, school- of CLB-verslagen, logopedische bilans) en eventueel een lijst van medicatie of relevante medische voorgeschiedenis.
Een logopedist zoals Kato Schatteman onderzoekt en behandelt onder meer articulatiestoornissen, taalontwikkelingsstoornissen, leerstoornissen (dyslexie, dysorthografie, dyscalculie), stotteren en broddelen, stemstoornissen, afasie en dysartrie na een hersenletsel, slikstoornissen (dysfagie) en afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Omdat Kato Schatteman niet geconventioneerd is, mag het ereloon hoger liggen dan het RIZIV-tarief, en zonder voorkeursregeling betaalt uw ziekenfonds ook een kwart minder terug dan bij een geconventioneerde logopedist. U krijgt dus een deel terug, maar het verschil blijft voor uw rekening. Terugbetaling is er enkel voor bepaalde stoornissen, met een voorschrift, een aanvangsbilan en een akkoord van de adviserend arts van uw ziekenfonds; de aanvullende verzekering kan de kosten verder beperken. Informeer vooraf bij de praktijk en uw mutualiteit.

Logopedisten in de buurt

Alle logopedisten in Sint-Niklaas β†’

Bronvermelding

Gegevens laatst bijgewerkt op (openingsuren toegevoegd). Dit profiel is samengesteld uit het RIZIV-register, KBO Open Data en openbare gegevens van de praktijk, aangevuld door de zorgverlener zelf, meldingen van bezoekers en onze redactie, en bevat data die ter beschikking worden gesteld door de Vlaamse overheid (www.desocialekaart.be). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen.

πŸ—£οΈ Bent u Kato Schatteman?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen β†’
⭐ Bent u bij deze logopedist geweest?
Help anderen met een korte review.